Küçük Sırlar RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Sırlar RP

Sırlar belkide göründüğü kadar küçük değildir.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Halime Erten/Ela Er

3 posters
YazarMesaj
Ela Er
YazıÖzel Ant Lisesi 9. Sınıf
YazıÖzel Ant Lisesi 9. Sınıf
Ela Er

Doğum tarihi : 11/08/98

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Halime Erten/Ela Er Left_bar_bleue72/100Halime Erten/Ela Er Empty_bar_bleue  (72/100)

Halime Erten/Ela Er Empty
MesajKonu: Halime Erten/Ela Er   Halime Erten/Ela Er Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 7:24 pm

* Ad-Soyad: Ela Er
* Kişisel Özellikler: Hırçın , cadı
* Aile Geçmişi: Tutumlu ve kuralcı
* Ünlünüz: Hazal Kaya
* İstediğiniz Rütbe: 9. Sınıf
* Örnek Role Play:

Karanlık ve kasvetli bir gündü.Rosalia yorgun yüz ifadesi ile yatağından doğruldu.Elleriyle saçlarını ayırırken,yavaş yavaş ayılmayada çalışıyordu.Yavaş bir şekilde ayağa kalkıp pencereye doğru yürüdü ve dışarıya dalgın gözlerle bakınmaya başladı . Bugün sınıf arkadaşı

Emily’nin doğum gününü kutlamak için cafeye gideceklerini hatırladı ve bir’’of’’ çekerek saate baktı,saat 13:05 idi ve Emily’nin doğum günü saat 14:00’te idi.Rosalia birden canlanıp mutfağa gidip ekmek kızartma makinesını çalıştırdı.Ekmeklere olduktan sonra arasına bir parça peynir atıp buzluktan aldığı buz gibi meyveli milkshakei içmeye başladı.Ona göre kahvaltı faslı bitmişti.Hemen odasına hızlıca gidip kırmızı saten mini dar elbisesini giydi altına beyaz topukluları ve altınımsı sarı renkteki saçlarını salıp makyajını yaptı ve kırmızı çantasınıda alıp çıktı.Göz kamaştıran beyaz üzeri açık arabasına havalı bir alımla yerleşip cafeye gitti.Cafede herkez gelmişti,herkezle sanki aralarındaki en popüler kızmış gibi iddialı sözlerle selamlaştı.Sadece biriyle soğukça selamlaştı,sadece onu tanımıyordu , James’i.James bir vampirdi ama kana karşı iradesi kuvvetliydi.James,Emily’nin yan komşularıydı.James parti boyunca gözlerini Rosalia dan gözlerini alamıyordu.Kırmızı elbisesi ve altın sarısı saçları ilgisini ona toplamıştı.Parti bitiminde James,Rosalia’ye yaklaşarak ‘‘Çok güzelsin’ ‘dedi. Rosalia konuşmıyarak sadece gülümsedi.James ‘‘Sinemaya gitmeye ne dersin?’’ diye küçük bir davet teklif etti.Aslında Rosalia’de ondan hoşlanmıştı.Nazik bir şekilde ‘‘Olur’’dedi ve James’in arabasına bindiler.Yolda Rosalia ‘‘Kendinden bahsetsene …’’dedi.James anlatmaya başladı.’’Bak sana bir şey açıklamam lazım ama bunu yanlış anlayıp,benden uzaklaşmanı istemiyorum,tamam mı?’’ dedi. Rosalia merakla’’Dinliyorum’’dedi.James sakince ‘‘Ben bir vampirim,fakat çok uzun süredir insanlara karşı iradem kuvvetli,bu yüzden benden korkmana gerek yok.’’ Dedi ve Rosalia endişeli bir tavırla ‘’Tabi.’’dedi. Sinemaya gelmişlerdi. Ve içeriye doğru ilerlediler. Rosalia ‘’ Hadi bir film seçelim , ikinci seyansın başlamasına az kaldı.’’dedi.

Beraber bir gerilim filmi seçip , biletlerini alıp , salona doğru geçtiler. Film başladı , salon sessizdi ve Rosalia dikkatini filme vermişti. Filmin bitmesine az kala gerilim artmış ve Rosalia korkup refleks olarak James’in elini tuttu. James’te bu durumdan oldukça memnundu. Film bitiminde Rosalia elini usulca çekip doğruldu. Salondan çıktılar , James ‘’ Bak Rosalia ikimizde birbirimizden hoşlanıyoruz , içeride elimi tuttuğun için lütfen utanma.’’dedi. Arabaya doğru hızlıca yürüdüler. Rosalia ‘’ Şimdi ne yapmayı düşünüyorsun?’’dedi. James düşünceli bir şekilde ‘’ Bilmem sen?’’diyerek soruya soruyla cevap verdi ve Rosalia ‘de ‘’Bize gidip güzel bir akşam yemeğine ne dersin?’’ dedi ve ardından anlamsız bir kahkaha attı.James’te gülerek ‘’Tabii neden olmasın?’’ diyerek anlamsız bir kahkahada o atıp Rosalia’nin yönlendirmeleriyle Rosalia’nın evine gittiler.Rosalia’’Oturma odasına geç ve istersen tv izle,keyfine bak ben giyinip geliyorum’’dedi ve gülümsedi.Odasında giyinirken kendi kendine ‘’Aman tanrım,1 günde ondan hoşlandım , ve şimdi de evimde.’’diye mırıldanıp , sessiz kahkahalar atmaya başladı. Sonra içeriye gitti. James Rosalia’nin kitaplığına bakıyordu. Rosalia sessizce ‘’ Nasıllar?’’ dedi.

James’’Çoğunu bende okudum ,güzeller.’’diyerek gülümsedi.Rosalia ‘’Neyse daha fazla aç kalmadan yemekleri yapmaya başlayayım.’’diyip mutfağa yöneldi.

Yüzünde fark etmeden oluşan tatlı bir gülümseme vardı. James içeriye sessizce girip ‘’ Fazladan önlüğün var mı ?’’dedi. Rosalia şaşkınlıkla’’ Ne! Sende mi yemek yapacaksın? Bu çok iyi .’’diyip kahkaha attı ve çekmeceden bir önlük çıkarıp ona da verdi.

James ‘’ Sana muhteşem bir tonbalığı salatası yapmamı ister misin? Malzemelerin var mı ?’’dedi. Rosalia’de ‘’ Ah bu çok iyi olur. Tabi malzeme var.’’diyip malzemeleri verdi.

Rosalia James’e ‘’ Kolay gelsin , şefim.’’diyerek bir kahkaha attı ve yaklaşık bir saat sonra sofra hazırdı. Muhteşem sofranın ortasına bir şamdan ve mum koydu.

Yemeğe başladılar. Rosalia James’e gülümseyerek ‘’ Afiyet olsun.’’dedi.

James’’ Sanada ,şarap yok mu?’’dedi. ‘’ Tabi bekle. Geliyorum.’’ diyerek yan odaya gidip şarabı aldı geri geldi. Daha sonra kadehlerini kaldırarak şerefe diyerek James’le kadehlerini tokuşturdular. Sofrada sessizliği bozan sadece çatal bıçak sesleriydi ve bir süre sonra yemek faslı bitmiş , Rosalia ‘’Ee şimdi?.’’ Diye ellerini iki yana açmış , James’ten cevap bekliyordu. ‘’ Bilmem. Yorgunum. Sen?’’dedi. Rosalia ‘’ Aslında bende yorgunum. Kanepeye uzanmak istiyorum.’’diyip kanepeye uzandı.’’ Bende uzanabilir miyim?.’’ Diyip ayağa kalktı James.

Sonra Rosalia ‘’ Nereye?’’ diye bir soru yöneltti. James gözlerini kaydırarak ‘’ Senin yanına.’’dedi. Rosalia bu durumdan memnun olup sessizce ‘’ Tabi.’’dedi. James yanına usulca uzanıp Rosanalia’nın yanağına’’ Seni seviyorum.’’ Diyerek masum bir öpücük kondurdu. Rosalia’de ona’’ Bende seni.’’ Diyerek uykuya daldılar.
Su Mabeynci
Admin | Özel Karakter | Özel Ant Lisesi 12. Sınıf
Admin | Özel Karakter | Özel Ant Lisesi 12. Sınıf
Su Mabeynci

Doğum tarihi : 06/05/93

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Halime Erten/Ela Er Left_bar_bleue100/100Halime Erten/Ela Er Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Halime Erten/Ela Er   Halime Erten/Ela Er Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 10:35 pm

Ad-Soyad: RP Adınız ve
soyadınız.
* Kişisel Özellikler: Karakterinizin kişisel özellikleri.
*
Aile Geçmişi: Nasıl bir aileniz var? Özelliklerini yazınız.
*
Ünlünüz: RP'de kullanacağınız ünlü.
* Örnek Role Play: Örnek RP'nizi
buraya yazacaksınız. Mümkünse spoiler olarak.
* İstediğiniz Rütbe:
Puanınız yeterse istediğiniz rütbe size verilecektir. Yetmez ise
puanınıza göre bir rütbe verilecektir.

Tatlım rp'ni siteye uygun olarak ekledikten sonra puanını alabilirsin...Smile
https://kucuksirlarrp.yetkin-forum.com
Ayşegül Ateşoğlu
Admin | Özel Ant Lisesi 11. Sınıf
Admin | Özel Ant Lisesi 11. Sınıf
Ayşegül Ateşoğlu

Doğum tarihi : 11/12/93

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Halime Erten/Ela Er Left_bar_bleue100/100Halime Erten/Ela Er Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Halime Erten/Ela Er   Halime Erten/Ela Er Icon_minitimeÇarş. Ağus. 04, 2010 10:49 pm

Uzunluk: 20-17
Betimleme: 30~20
Renk Uyumu: 10~8
İmla: 10~5
Noktalama: 10~7
Kurgu : 20 ~ 15

+___________________
72*

Halime Erten/Ela Er
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-