Küçük Sırlar RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Sırlar RP

Sırlar belkide göründüğü kadar küçük değildir.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Göktenbirelmadahadüştü.

+2
Andaç Deniz
Işıl Elmas Öz
6 posters
YazarMesaj
Işıl Elmas Öz
Özel Ant Lisesi 11. Sınıf
Işıl Elmas Öz

Doğum tarihi : 27/07/96

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Göktenbirelmadahadüştü. Left_bar_bleue83/100Göktenbirelmadahadüştü. Empty_bar_bleue  (83/100)

Göktenbirelmadahadüştü. Empty
MesajKonu: Göktenbirelmadahadüştü.   Göktenbirelmadahadüştü. Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 4:58 pm

Şimdi kendimi tarif etmeye çalışıcam. Eminim ki uzuuun bir yazı olucak. Sıkılırsanız karışmam o.O
. Öncelikle ben profilde yazdığı üzere DİLA. Lise 1'e geçmiş bir çömezim dadafadfafadf Very Happy Sonraa, Mersin'de yaşıyorum Mersinliyim zaten. Biyoloji ve edebiyat manyağıyım. Arkeolojiye ilgim var ve tarihin ezber olmayan kısmını da kesinlikle seviyorum. Yeşile bayılırım. bkz. her şeyim yeşildir. Galatasaraylıyım, doğuştan Razz Küçük Sırları tabisi seviyorum Razz Very Happy Sevmesem üye olur muydum falan. Neyse işte, tiyatroya ilgim var. Gitar kursuna giderdim bir aralar. Ayrıca yabancı dil öğrenmeyi de çok seviyorum. Yani sadece "öğrenmeyi". Doğru düzgün bildiğim yok çünkü Very Happy Very Happy
. Unutmadan, tenise de merak saldım. Ayrıca tam bir Harry Potter hayranıyım. Alacakaranlığın da Jacob harici kısımlarını sevmiyorum. Kitap kurduyum denebilir, Johnny Deep, MJ, Bradley James..vs hayranıyım. Ve ehem, yabancı müzik tercihimdir. Metallica, Hoobstank, Rihanna, Britney Spears..vs dinlerim. Genelde tüm oyunları da seviyorum. En çok Sims 3 o.O El oyunlarından bahsedersek tavlada yetenekliyimdir Razz Tabiki satranç da severim. Öyle işte. Daha ne söylesemmm.. Very Happy 2 ya da 3 yıldır rp yapıyorum, edebiyat manyağı olduğum için rp yapmadığım zaman yoktur, sıkılanların aksine çok keyif alırım ben. Her ne kadar kurgu bulamasam da. Kış mevsimini de ayrıca seviyorum. Kişisel şeysilere geçersek..
. İnatçıyım Twisted Evil Ama maalesef pek sabırlı olduğum söylenemez. Very Happy Sabırlı olsaydım yanmıştınız. Neyse öhöm, hırslıyım. Arkadaşlarımla zaman geçirmeyi severim. Evde tıkılıp kalmak fobiden sayılabilir. Very Happy Sempatik olduğum söylenir, ne yazık ki biriyle ilk tanıştığımda çoğu zaman düşman oluyoruz ya da birbirimizden hoşlanmıyoruz. Yani hemen samimi olmayı sevmiyorum, tabi bu insanına göre değişir. Very Happy Belki de o kişiler beni ilginç ve kopuk bulduğundandır, kim bilir? Ve evet, biraz da takıntılıyım. Very Happy Bunun kötü olduğu test edildi ve kanıtlandı.
. Her neyse. Şimdilik bu kadar. Zamanla aklıma bir şey gelirse editler dururum herhalde. Keh keh. İyi anlaşmak dileğiyle,
Hoşbuldum
Dila. (Duman)
Smile

Ps. Twitter ve msn ve facebook umu eklemeyi unutmayın Very Happy Twitter DiLadyy, msn de yazıyor zaten.
Andaç Deniz
Admin | Özel Ant Lisesi 12. Sınıf
Admin | Özel Ant Lisesi 12. Sınıf
Andaç Deniz

Doğum tarihi : 12/09/96

MesajKonu: Geri: Göktenbirelmadahadüştü.   Göktenbirelmadahadüştü. Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 5:07 pm

Hoşgeldiiiin! Smile
Yaren Karabulut
Özel Ant Lisesi 12. Sınıf
Özel Ant Lisesi 12. Sınıf
Yaren Karabulut

Doğum tarihi : 25/04/97

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Göktenbirelmadahadüştü. Left_bar_bleue95/100Göktenbirelmadahadüştü. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Göktenbirelmadahadüştü.   Göktenbirelmadahadüştü. Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 5:09 pm

DiLa'Mmm Very Happy

Hoşgeğğdin Very Happy
Işıl Elmas Öz
Işıl Elmas Öz

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Göktenbirelmadahadüştü. Left_bar_bleue83/100Göktenbirelmadahadüştü. Empty_bar_bleue  (83/100)

MesajKonu: Geri: Göktenbirelmadahadüştü.   Göktenbirelmadahadüştü. Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 5:44 pm

Hoşbuldum tekrar Smile Dostlarım benim adsafaefa Very Happy
Su Mabeynci
Admin | Özel Karakter | Özel Ant Lisesi 12. Sınıf
Admin | Özel Karakter | Özel Ant Lisesi 12. Sınıf
Su Mabeynci

Doğum tarihi : 06/05/93

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Göktenbirelmadahadüştü. Left_bar_bleue100/100Göktenbirelmadahadüştü. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Göktenbirelmadahadüştü.   Göktenbirelmadahadüştü. Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 7:59 pm

Hoşgeldin.Sims bende severim 1 2 3 farketmez Very Happy
Bende Dilara /Admin
Neyse rplerini okumak isteriz
https://kucuksirlarrp.yetkin-forum.com
Işıl Elmas Öz
Işıl Elmas Öz

Kişi sayfası
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Göktenbirelmadahadüştü.   Göktenbirelmadahadüştü. Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 8:13 pm

Very Happy ra'n olmasa adaş olucakmışız Very Happy Memnun oldum hoşbuldum Very Happy Very Happy
Ali Eraslan

Doğum tarihi : 22/07/94

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Göktenbirelmadahadüştü. Left_bar_bleue90/100Göktenbirelmadahadüştü. Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Göktenbirelmadahadüştü.   Göktenbirelmadahadüştü. Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 8:13 pm

Hoşgeldinn Dilaa
Ben de Mert
yaşım 16
İyi anlaşacağımızı düşünüyorum Göktenbirelmadahadüştü. Icon_razz
Sana iyi RP'ler (:
Işıl Elmas Öz
Işıl Elmas Öz

Kişi sayfası
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Göktenbirelmadahadüştü.   Göktenbirelmadahadüştü. Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 8:14 pm

Very Happy Anlaşırız anlaşırız Very Happy:D Razz Teşekkür ederim memnun oldum Smile
Ela Er
YazıÖzel Ant Lisesi 9. Sınıf
YazıÖzel Ant Lisesi 9. Sınıf
Ela Er

Doğum tarihi : 11/08/98

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Göktenbirelmadahadüştü. Left_bar_bleue72/100Göktenbirelmadahadüştü. Empty_bar_bleue  (72/100)

MesajKonu: Geri: Göktenbirelmadahadüştü.   Göktenbirelmadahadüştü. Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 3:42 pm

hoşgeldin dila Very Happy

Göktenbirelmadahadüştü.
1 sayfadaki 1 sayfası