Küçük Sırlar RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Sırlar RP

Sırlar belkide göründüğü kadar küçük değildir.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Genel Bilgiler [Yeni Üyeler Mutlaka Okumalı!]

YazarMesaj
Demir Karaman
Admin | Özel Ant Lisesi 11. Sınıf
Admin | Özel Ant Lisesi 11. Sınıf
Demir Karaman

Doğum tarihi : 12/09/96

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Genel Bilgiler [Yeni Üyeler Mutlaka Okumalı!] Left_bar_bleue100/100Genel Bilgiler [Yeni Üyeler Mutlaka Okumalı!] Empty_bar_bleue  (100/100)

Genel Bilgiler [Yeni Üyeler Mutlaka Okumalı!] Empty
MesajKonu: Genel Bilgiler [Yeni Üyeler Mutlaka Okumalı!]   Genel Bilgiler [Yeni Üyeler Mutlaka Okumalı!] Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 6:32 pm

* Valilik kategorisindeki Yönetim Kurulu bölümünde forum hakkında duyurular yapılacaktır. Takipte olun!

* Foruma lütfen Türkçe kullanıcı adı ve şifreyle üye olun. Ünlü seçiminde Türk ve yabancı ünlü seçimi serbesttir.

* Forumumuzda birkaç değişiklik görmüş olabilirsiniz. RP puanlatırken kullanmak istediğiniz ünlüyüde ekliyorsunuz. Puanınıza göre sınıfınızda veriliyor. Bunun lle ilgili gerekli bilgiyi "RP Puanlatımı" bölümünde görebilirsiniz.

* Aile bölümünde kendi ailenizi oluşturabilirsiniz. Bunun için bölümde verilen formu doldurmalısınız. Uygun görülmesi halinde onaylanacaktır.

* Atölye bölümü isteyen üyelere av-im yapılan bölümdür. Kadroya katılmak için bölümdeki formu doldurun.

* RP'leriniz bittiğinde herhangi bir yetkiliye ÖM (Özel Mesaj) ile bildirin. Konunuz kilitlenecektir.

* Kurgularımız diziye göre gitmektedir. Herhangi bir değişiklikte duyurular bölümünden duyurulacaktır.

Küçük Sırlar RP Yönetimi, Demir Karaman.

http://www.rocknmetal.net

Genel Bilgiler [Yeni Üyeler Mutlaka Okumalı!]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Tema
» Küçük Bir Sır Gibiyim :) Yeni geldim :)
» Aile Genel Bilgi - Aile Oluşturma