Küçük Sırlar RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Sırlar RP

Sırlar belkide göründüğü kadar küçük değildir.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İkinci Şans

2 posters
YazarMesaj
Deniz Umut Selenli

Doğum tarihi : 31/12/92

İkinci Şans Empty
MesajKonu: İkinci Şans   İkinci Şans Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 5:44 pm

Çarşambaydı . Öğle yemeğinde kızlarla sohbet ediyorduk . Ama ben iyice dalmıştım .
- Emily .
Ruhum bile duymamış .
- Emily !
- Ha evet efendim ? dedim uykundan uyanmış gibi
- Bay Stork 'un verdiği iyi iş ( bunu parmaklarını sallayarak söylemişti ) ödevi için huzur evi ziyareti yapmaya ne dersin ?
- Güzel bayıldım . Aslında son 11 fikire de aynı cevabı vermiştim . Sandra gözlerini devirdi ve bu ziyareti kime kamerayla çektirebileceğimizi konuşmaya başladılar . Bunu en iyi ineğe yaptırabilirdik .
Yarın akşam gitmeye karar verdik . Bu sırada ders zili çaldı . Biyoloji sınıfına yol aldım .
- Hey Emily ! arkamdan Jason koşuyordu .
Durdum . Yanıma gelmesini bekledikten sonra yürümeye devam ettim .
- Nasılsın ?
- Her zamanki gibi .
Sanırım sen dememi bekliyordu . Umrumda gibi davranmam gerekiyordu .
- Ya sen ?
- Bende iyi sayılırım . Uzun süredir sana birşey sormak istiyordum .
Hayır bu olmamalıydı .
- Benimle senesonu balosuna gelirmisin ?
Aa hayır . En iyi arkadaşımın hayallerinin çocuğu umut dolu gözlerle bana bakıyordu . Ne kadar şirindi . Hayır Emily Hayır O Sandra'ya ait olmalı ! Diyerek kendimi fikirlerden uzaklaştırmaya çalıştım . Tam ağzımı reddetmek için açmışken buraya doğru Sandra geliyordu . Elimi kafama vurup ayaklarımı izlemeye başladım .
- Napıyorsunuz çocuklar ?
- Bende tam Emily 'e birşey soruyordum dedi Jason beklentiyle bana bakarak .
- Hımm . Bu soru neymiş dedi Sandra merakla .
- Ondan baloda eşim olmasını istedim ama cevap alamadım şuan gitmeliyim ama cevabını bekliyorum dedi ve yanağıma hafifçe bir öpücük kondurdu . Sonra uzaklaştı .
Sandra şok olmuştu . Jason onun hayatından çok sevdiği her gece onun için ağladığı platonik aşkıydı . Geçen sene ona itiraf etmeyi denemişti Jason onunla çıkmış ona hayatının en güzel 2 gününü geçirtip onu telefonla terketmişti . O gün 2 kutu dondurma bitirmiş ve tüm yastığını ağlayarak sırılsıklam etmişti . O gün yanında olmuştum . Aslında her zaman olmuştum ve bu dostluk şuanda bitemezdi . Hem Jasona sadece vaktim olmadığı için hayır diyememiştim . Sandra gelmeseydi onu kibarca reddeticektim. Bunları Sandra'ya açıklamalıydım . Sandra diyerek ona baktım fakat devamını getiremedim .
Gözyaşları durmadan akıyordu ve o kadar üzgün bir ifadeyle bana bakıyordu ki benim bile gözlerim dolmuştu . Sanki her gözyaşı yere değilde kocaman bıçaklar olarak kalbime saplanıyordu . Birden arkasını dönüp koşmaya başladı .
- Sandra ! diye bağırdım ama bu sadece daha çok hızlanmasına neden oldu .

Tüm okulda Sandra'yı aradım . Ne kadar başarılıydım . En iyi arkadaşım benden nefret ediyordu . Daha da hızlandım ve koşarak tualetlere yöneldim . Başım dönmeye başlamıştı . Olduğum yerde durdum . Elimi duvara yasladım ve derin nefesler almaya başladım . Dayanamayıp olduğum yere oturdum . Ellerimle saçlarımı arkaya ittim . Çok yorulmuştum . Gözlerimin kararması durmamıştı . Aradan bir iki dakika geçtikten sonra ayağa kalkmaya karar verdim . Haklıydım artık iyiydim . Bu bayılmaların nedenini hala bulamamıştım . Dersi kaçırmıştım . Bu hiç iyi olmayacaktı . Ama şuan bunu düşünemezdim . Hemen sandrayı bulmalıydım . Tualetten içeri girdim . Tüm tualetler kapalıydı ama kilitli değildi . Birinciyi bir tekmeyle açtım . Sonra 2.ci ve üçüncü . Ama hepsi boştu . Son şansım 4.cüydü . Ama kapı yarıda takıldı . Biri tutuyordu . Bu sandra olmalıydı . İçeri yavaşça süzüldüm . Ama kapıyı tutan şey konusunda yanılmıştı .
Onlar sandranın kolları değil hareketsiz bedeniydi . Çığlık attım ve kafamda binlerce çığlık olarak yankılandı . En iyi arkadaşım benim yüzümden bileklerini jiletlemişti ve bayılmıştı . Hızlıca yanına eğildim . Sandra ! diyordum bağırarak . Ağlayarak sarsıyordum . Sanırım şok yaşıyor olmalıydım ki duramıyordum onu sarsarak ve bağırarak ağlamaya devam ediyordum . İçeriye koşarak biri girdi . Sanırım beni duymuştu . Yanımıza geldi . O da minik bir çığlıkla bana katıldı . Kim olduğunu bilmiyordu ama olayın şokuyla o da ağlıyordu .
- Git birini çağır ! Yardım bul ! Yardım bul diye bağırdım . Korkuyla kafasını salladı ve koşarak uzaklaştı . Kafamı Sandra'nın göbeğine koyarak daha sessizce ağlamaya devam ettim . Yardım geldiğinde artık gözyaşım kalmamıştı ve hertarafım yardımı beklerken Sandra'yı uyandırmak için uğraşırken kan olmuştu . İki tane öğretmen vardı . Yani içeriye sadece onlar girmişti . Bir öğretmense dışarda çocuklara bağırarak açıklama yapıyordu .
- Sakin olun çocuklar . Bir arkadaşınız bir rahatsızlık geçiriyor hepsi bu . Dağılın lütfen !
İki öğretmen yanımıza geldiler ve birtanesi beni Sandra'nın yanından kaldırdı . Onu bırakamam diyerek bağırıp öğretmeni itmeye başladım . Beni yavaşça kendine çevirdi .
- Onun iyi olmasını istediğini biliyorum . Eğer bunu istiyorsan şimdi onu hastaneye götürmemize izin ver .
Hararetle kafamı salladım . Öğretmenler Sandra'yı kaldırdılar ve onu tualetten dışarı çıkarıp hızlıca sesini duyduğum ambulansa götürdüler .
- Müdür yanıma geldi ve ciddi bir sesle :
- Sen iyimisin ?
Bu kadın salaktı . Ne kadar iyi olabilirdim .
- Sizce ?
- Haklısın dedi iç çekerek .
- Beni ona götürün .
- Bilemiyorum Emily .
- Beni ona götürmelisiniz orda ciddi birşey olursa olayı bilen tek ben olacağım diye bahaneler zırvaladım .
Bu onu ikna etmişti . Arabasına doğru gitti . Okulun çoğunluğu hala koridordaydı . Hepsi garip ifadelerle bana bakıyorlardı . Kim bilir nasıl görünüyordum . Ama bu umrumda bile değildi .
Arabadaki zaman bana yıllar gibi gelmişti . Bu sırada müdür ona olanları anlatmamı istedi . Çaresizce kabul ettim ve arada gözlerim dolarak olanları hızlıca anlattım :
- Sevdiği çocuk beni baloya davet etti . Tam hayır diyecekken Sandra geldi ve ne yaptığımızı sordu . Jason olanları anlatıp beni öpünce Sandra ağlayarak kaçtı . Yarım saat onu aradım . Bulduğumda Tualette yatıyordu . Sonra bi kızdan yardım istedim . Devamını biliyorsunuz dedim .
- Aa Emily . Bu çok üzücü . Ama senin bir suçun yok ve Sandra iyi olacak merak etme kızım dedi ve omzumu okşadı . Bu beni az da olsa rahatlatmamıştı . Yolculuk bitmişti . Hastaneye ilk adımımı attığımda kalbim sıkışmıştı . Yoğun bakım katına çıktık . Sandra cam bir duvarın arkasında yatıyordu ve başında 3 doktor vardı . Annesi oturmuş hıçkırarak ağlıyordu ve babası ona sarılmış sessizce ağlamasına eşlik ediyordu . Annesi bize döndü ve hızlıca müdürün yanına gelerek :
- Kızıma ne oldu dedi fısıldayarak . Müdür onun omzunu sıvazladı ve yanımdan götürerek olanları anlatmaya başladı . Bende cama iyice yaslandım ve Sandrayı izlemeye başladım . Anlatması bittiğinde Sandra'nın annesi '' Seni S**tük '' diye bağırarak bana doğru ilerledi ama o anda babası onu tuttu ve ona sakin olmasını söyledi . Ama hiçbir işe yaramadı . Onu çekiştirerek burdan götürdü . Yoksa üstüme saldıracaktı . Aradan 3 saat geçti . İçerden gelen 2 doktorda açıklama yapmamıştı ve tedavinin sürdüğünü söylemişti .
Ben dayanamayıp oturmuş ve kafamı duvara yaslayarak uyuyakalmıştım . Sonra bir kapı sesi duydum ve uyandım . Son doktor da çıkmıştı . Hepimiz merakla yanına gittik ve açıklama yapmaya karar verdi
- Kızınız bileklerini kesmiş ama jilet çok derine inmiş . Büyük damarlardan birine gelmiş . İç kanaması var . Bağışıklık sistemi çok düşükmüş ve kanında esrar bulundu . 2 saate kadar kesin bir bilgiye sahip olucaksınız dedi ve uzaklaştı.
Daha yeni sakinleşen annesi şokla ellerini ağzına götürüp yere çöktü . Hemen iki hemşire geldi ve onu kaldırarak sakinleştirici vermek için odaya götürdüler. Bu kadar olay banada fazla gelmişti gözlerim yine karardı ve ellerimi duvara yasladım . Sandra'nın esrar kullandığını biliyordum çünkü benimle başlamıştı ama üzerinden 3 sene geçmişti . Barda arkadaş tuzağında buna başlamıştık ve sonra almak için bir kaynak bulduk. Paramız bitmişti ve alamıyorduk . Krizler başlamıştı .Sonunda bunu abime söyledim . Abim bunu normal karşıladı . Benim halimi biliyordu . Doktor arkadaşı bizi tedavi etti . Bu 4 ay sürdü ve ben 5 Sandra 6 kere kriz geçirdik . Ama bunu saklamayı başardık Çünkü o zaman yurtlu bir lisede kalıyorduk . Ben atlatmıştım ama demek ki Sandra ... Oysa bana söyleseydi tedaviyi tekrarlayabilirdik . Hemşireden bu esrarın kanında yaklaşık 2 aydır olduğunu söyledi. Sınav döneminde başlamış olmalıydı . Bu berbattı . O an gözlerim tamamen kapandı ve bayıldım .
Aradan 2 ay geçmişti . Sandra iyileşmişti ve en iyi doktorlarla tedavi görüyordu . Ailesi ben onu görme fırsati vermeden New York ' a taşınmıştı . Sandranın haberi olmadan telefon numarasını değiştirmiş ve tüm hesaplarını kapatmışlardı . Bir ara beni arayıp bunları ve artık kızına bulaşmamamı yoksa kötü şeyler olacağını söyledi . Sandra'yı özlüyordum . Okul bir şekilde herşeyi öğrenmişti . 4 kişilik kız grubumuz dağılmıştı . Artık tektim .Esrara tekrar başlamıştım ve bir sigara kurbanı olmuştum . Kısacası hayatım kaymıştı . Jason olanlardan sonra bana gelip özür dilediğini söylemişti . Nedenini sorduğumda bunu aklıma getirmeliydim demişti . O iyi bir çocuktu. Ama kötü tarafı peşimi bırakmamasıydı . Ona açıklamaya çalışmıştım . Ama olayların beni çok olgunlaştırdığını ve bana sırılsıklam aşık olduğunu söylemişti . Oysa tüm okul beni ucube gibi görüyordu . Jason itibarını hiç düşünmüyormuydu ? Onu cevapsız bırakmıştım .
Aradan 2 gün geçti . Bir numaradan Sandra aradı . Bana küfür etti . Bağırdı . O kadar çok küfür etmişti ki bir ara telefonu bırakıp tualete gitmiştim . Bende ona bağırdım .Sonra telefonu annesi aldı bir ton küfürde o etti .Olanları kendime yedirememiştim . Hiç bu kadar çok hakaret edilmemiştim . O gün yaklaşık 2 saat ağladım . Ama ertesi gün bir intikam almaya karar verdim . Jasonu yanıma çektim . Onu öptüm . O da minik bir şok yaşadı sonra karşılık verdi bu ateşli öpüşmeyi Sandranın numarasına gönderdim . O günden sonra bir daha aramadı . Jasonla çıktım . Olanları acısını çıkarmak istedim . Ama 2 ay sonra o tatlı surata tekrar aşık olmuştum .Bu bir tekrardı çünkü Sandra Jasona aşkını itiraf etmeden önce onlar kankaydı . Beni Jasonla tanıştırdı . Cafedeydik . Sonra Sandra gitar dersine gitti . Siz takılın dedi hiç kötü bir düşüncesi yoktu . Benimde . Jasonu çok tatlı bulmuştum . Ama Sandra olduğundan 5 dakika sonra olacakları hiç hayal etmemiştim . Jason Sandrayla oturduğu şimdi tek onun olduğu koltuktan benim koltuğuma geçmişti . Bunuda hiç kötü anlamda anlamamıştım . Ama tatlı bir ifadeyle bana baktı . Çok güzelsin Emily dedi. Gülümseyip önüme bakmıştım . Oysa o beni kendine çevirmişti . Beni öptü . Onu itmiştim . Jason beni müthiş bir şevhetle öpmüştü ve geri çevirmek nerdeyse imkansızdı ama Sandra benim herşeyimdi . Seninde beni istediğini biliyorum Emily dedi . İyice hoş olmuştum . Kendime karşı koyamamıştım . Beni tekrar öptüğünde ona karşılık vermiştim . Bana biyerlere gitmek istediğini söyledi bu kafe ciddi anlamda boğucuydu . O gün olanları kimseye söylememeye söz verdirip onunla bir bara gittim . O geceyi hatırlamak istemiyordum . Bu olanların ertesi günü Jason ve ben okulda herşeyi unutmuş gibi davranıyorduk . Doğrusu Jason beni her yalnız gördüğünde beni sevdiğini söylüyordu . Ama ben onu sertçe reddettim ve olanları atlattığımı düşündüm . Taki o kahrolası Çarşambaya kadar . Bunları unutmuştum . Artık onunlaydım ama mutlu olamıyordum . Her yüzüne baktığımda Sandra'nın ağlayan yüzünü görüyordum . Ama onu terkedemedim . Bunu 3 kere denedim ama sonunda ona hep ağlayarak geri döndüm . Psikolojik destek aldım ama etki etmedi . Sonunda Jasonı terketmeyi başardım ama bunu şehir değiştirerek yaptım . 2 sene sonra bir gün dairemde durup dururken cinnet geçirip kendimi astım . Sandalye altımdan düşer düşmez kendime geldim ve acıyla çırpınmaya başladım ama işe yaramadı . Ölmüşüm .
Uyandığımda sanırım cehennemdeydim . Gözlerimi korkarak açtım . Ama burası odamdı . Şok oldum . Gözlerimi ovalayıp tekrar açtım . Anlam veremiyordum . Uzanıp telefondan tarihe baktım . 29 Aralık Çarşamba . Bu o gündü . Hayat sanırım aynı acıyı tekrar yaşamamı istiyordu .İç çektim . Komidine uzandım . Ama telefonun yanında bir not vardı . Not çok güzel bir el yazısıyla yazılmıştı .
'' Herkesin ikinci şanşı vardır Emily .. Buda senin .
Not : Bu arada huzur evini gitmeyin . Hayvan barınağına gitmeyi öner . Huzur evindeki bir adamın biraz midesi bozulmuş ve acısı sizden çıkabilir ;]
Ayşegül Ateşoğlu
Admin | Özel Ant Lisesi 11. Sınıf
Admin | Özel Ant Lisesi 11. Sınıf
Ayşegül Ateşoğlu

Doğum tarihi : 11/12/93

Kişi sayfası
Rp Puanı:
İkinci Şans Left_bar_bleue100/100İkinci Şans Empty_bar_bleue  (100/100)

İkinci Şans Empty
MesajKonu: Geri: İkinci Şans   İkinci Şans Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:18 pm

Lütfen rp'nizi bu foruma uygun olarak tekrar paylaşın (: Böylece bütün başvurularınız onaylayabiliyoruz (:

* Ad-Soyad: RP Adınız ve soyadınız.
* Kişisel Özellikler: Karakterinizin kişisel özellikleri.
* Aile Geçmişi: Nasıl bir aileniz var? Özelliklerini yazınız.
* Ünlünüz: RP'de kullanacağınız ünlü.
* Örnek Role Play: Örnek RP'nizi buraya yazacaksınız. Mümkünse spoiler olarak.
* İstediğiniz Rütbe: Puanınız yeterse istediğiniz rütbe size verilecektir. Yetmez ise puanınıza göre bir rütbe verilecektir.

İkinci Şans
1 sayfadaki 1 sayfası