Küçük Sırlar RP

Sırlar belkide göründüğü kadar küçük değildir.

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Yemeeek!

YazarMesaj
Andaç Deniz
Admin | Özel Ant Lisesi 12. Sınıf

Doğum tarihi : 12/09/96

MesajKonu: Yemeeek!   Perş. Eyl. 02, 2010 2:43 pm

Mekan: Mutfak.
RP'dekiler: Serap Deniz & Meltem Dilber.

"Biraz domates, biraz da biber. Evvet!"

Akşam için yemek hazırlıyordum. Yaren gelecek ve beraber yemek yiyip film izleyecektik. Her şey güzel gidiyordu, eğer ikizimle kuzenim Meltem'i evden çıkarabilirsem. Her zamanki gibi bana karşı gıcıklık yapıp evden gitmeyi kabul etmiyorlardı. Meltem'i biraz sıkıştırmıştım ama o da "Sen merak etme. Biz odamızda otururuz, sende içerde. Gözetlemeyiz seni. Endişe etme." demiş ve gülerek odasına çekilmişti. Bu akşam onları zorlada olsa çıkarmalıydım. Spagettinin sosuna baharat katarken Serap içeri girdi. Yüzünde kötümser bir gülümseme vardı. Bu gülümseme onun cadılık yapacağının habercisiydi.
"Evden gitmezseniz size özel spagettimden yok!" dedim başımı ona doğru çevirip bir gülümsemeyle. Yüzündeki gülümseme arttı. Onlar arkadaşları gelince beni evden kovuyorlardı, bu sefer sıra bendeydi...

Doğum tarihi : 01/01/95

Kişi sayfası
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Yemeeek!   Perş. Eyl. 02, 2010 2:59 pm

İkizimin artık bir sevgilisi var. Ve bu onu gittikçe hırçınlaştırıyor. Doğruyu söylemek gerekirse Yaren'e olan fazla ilgisini kıskanıyorum. Eskiden Meltem, ben ve Andaç sürekli bir şeyler yapardık. İyi vakit geçirirdik. Ama artık Andaç'ın yüzünü göremez olduk.

Bugün Andaç yemeğe Yaren'i davet etmiş ve bizi evden göndermek için elinden geleni yapıyordu. Meltem ve ben bunu kabul etmemiştik tabi. Mutfakta spagettisini yapıyordu. Yüzümde bir gülümsemeyle girmiştim. Benden daha güzel yemek yapıyordu.

"Evden gitmezseniz size özel spagettimden yok!"dedi. '' Yemek hırsızlığı yaptırma bana Andaç .''dedim gülümseyerek.
Andaç...

MesajKonu: Geri: Yemeeek!   Perş. Eyl. 02, 2010 3:52 pm

Gülümsemesi genişledi ve "Bana yemek hırsızlığı yaptırma Andaç." dedi sesinide biraz yükselterek. Bende ona gülümsememi genişleterek karşılık verdim. Sosun bir kısmını ayrı bir tabağa aldım. İçine en acı baharatlardan kattım, biraz pul biber, birde küçük doğranmış biberler. Kaşığa birazını koydum ve "Hadi benim mükemmel kardeşim, ye şundan biraz." dedim Serap'a. Yedikten sonraki durumunu merak ediyordum açıkçası. Kaşığı onun ağzına doğru uzattım ve bebeklere yemek yedirirken söylenen "Uçak geliyoooor!" dedim ona. Anlık bir gülümseme belirdi yüzüne, daha sonrada geri çekildi. Biraz daha ilerledim, kolundan tuttum ve ağzına kaşığı soktum. "Amanda aman, ikizim sostamı yermiş. Vucu vucu." dedim gülerek. Sosu biraz ağzında gevelesede yuttu...

Kişi sayfası
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Yemeeek!   Perş. Eyl. 02, 2010 4:13 pm

"Hadi benim mükemmel kardeşim, ye şundan biraz." dedi Andaç. Gülümsedim eski günler aklıma gelmişti."Uçak geliyoooor!''dedi. Birden üzerime doğru gelince geri adım attım. Daha sonra kolumdan tuttu.
"Amanda aman, ikizim sostamı yermiş. Vucu vucu."dedi gülümseyerek. Bi an eski günlere döndüğümüzü düşünmüştüm. Ama anlamam gerekiyordu. Andaç şirinlik yapıyorsa altında mutlaka birşey vardır. Zorlada olsa acı sosu yuttum. Daha sonra bir bardak su içtim.
sosun olduğu tabağa elimi bandırdım ve Andaç'ın suratına sürdüm. Çok eğlenmiştim.
İkizim ne olduğunu şaşırdı. '' Tadı süper olmuş canım ikizim. Kendi yaptığından yememek olmaz dimi ama .''dedim gülümseyerek.

''Amanda aman, benim canım kardeşim ne güzelde sos yaparmış.Vucu vucu''dedim. Bu sefer kahkaha atıyordum Very Happy

Doğum tarihi : 11/12/94

Kişi sayfası
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Yemeeek!   Perş. Eyl. 02, 2010 4:30 pm

Andaç'ın tehditlerinden kaçmak için dışarı çıkmıştım . Ne tehditlerimi ? Akşam kız arkadaşı gelicekti ve benim daha doğrusu Serapla benim yapıcaklarımdan korkuyordu.Aslında korkmasıda gerekiyordu . Sonuçta biz el ele verdik mi herşeyi yapardık Serapla.
Kapıya geldiğimde elimdeki yığınla alışveriş poşetlerini yere bıraktım ve içine benim bile girebileceğim çantamda anahtarımı aramaya başladım. Samanlıkta iğne aramak gibi birşeydi bu ve sonunda küçük ,şeker anahtarlığıı buldum. Kapıyı açıp yerden poşetlerimi alıp içeri girdim . "Hey millet ! Nerdesiniz ?" dedim ve ayağımla kapıyı kapatıp mutfağa doğru gittim . Nefis yemek kokularından ve seslerden de orda oldukları anlaşılıyordu. Mutfak kapısına gelince enfes kokuyu içime çekip " Yoksa yoksa Andaç bize o nefis spagettisinden mi yapmış !! " dedim ve elimdeki poşetleri yere atıp aygaza doğru koştum. Sosu koklayıp " Biraz yiyebilirmiyim ? Lütfenn !!! " dedim Andaç'ın gözlerinin içine en tatlı bakışımla bakarak.

MesajKonu: Geri: Yemeeek!   Perş. Eyl. 02, 2010 4:39 pm

Sosu yedikten sonra tahmin ettiğim tepkiyi vermedi. Ya fazla acı değildi ya da bana gıcıklığına belli etmiyordu. Ama acı olduğunu sosu yedikten sonra su içmesiyle farkettirdi. Sonra sosun içine parmağını bandırdı, ona şüpheli bir bakış attım. bir anda yüzüm sos oldu. Parmağını direk yüzüme sürmüştü. Kahkaha atarak "Tabi süper olmuş. Kendi yaptığından yememek olmaz dimi ama." dedi. Yüzümdeki kızgın ifadeyi görünce de "Amanda aman, benim canım kardeşim ne güzelde sos yaparmış. Vucu vucu." diye devam ettirdi. Bende parmağımı bandırıp onun yüzüne sürdüm, kahkahalarla gülerken kapının sesini duydum. Meltem'di bu. Kokuları almış olacakki direk mutfağa ocağın yanına koştu. "Yoksa andaç bize o nefis spagettisinden mi yapmış? Biraz yiyebilir miyiz lütfen?" dedi tencereye eğilerek. Spagettimi çok severlerdi, hatta ardarda 2-3 tabak yedikleri olurdu. Yüzümde haince bir gülümseme belirdi. "Daha çok beklersin." dedim gülerek ve sosumun başına geçtim...

Kişi sayfası
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Yemeeek!   Perş. Eyl. 02, 2010 4:46 pm

Ben kahkaha atarken Andaç'ta bir hamle yapıp yüzüme sos sürmüştü. Bu sefer o da kahkaha atmaya başladı. Bu sırada Meltem içeri girdi. Spagettinin kokusunu almış olmalıki direk mutfağa girdi. Bizi görünce gülümsedi. Daha sonra hemen tencerenin yanına giderek"Yoksa andaç bize o nefis spagettisinden mi yapmış? Biraz yiyebilir miyiz lütfen?" dedi. Meltem spagettiyi çok severdi.
Andaç "Daha çok beklersin." dedi gülümseyerek sosunun başına döndü.
'' Tabiki yiyebiliriz kuzen. Aksi taktirde spagetti kalmaz ortada .''dedim sırıtarak. Ne yani bu kadar güzel bir spagettiyi yemeden duramazdım. Meltem...

Kişi sayfası
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Yemeeek!   Perş. Eyl. 02, 2010 5:13 pm

Benim bütün tatlılığımı Andaç yemedi ve sinsice gülerek " Daha çok beklersin " dedi ve beni biraz ittirip sosun başına geçti. Sinirimi bozmuştu ve kendi kendime "akşam bunun acısını senden çıkarmayan ne olsun Andaç bey " dedim. O sırada Serap Andaçın ğzerinden bana bakarak '' Tabiki yiyebiliriz kuzen. Aksi taktirde spagetti kalmaz ortada .'' dedi sırıtarak. İşte bu benim kuzenim Serap dedim ve bende Andaç'ı en çok uyuz edicek şeyi kullanıp " Evet yoksa Yaren'in aç kalmasını kesinlikle istemeyiz dimi Serap " dedim ve Andaç'ın bakışlarına sırıtarak cevap verdim.

MesajKonu: Geri: Yemeeek!   Perş. Eyl. 02, 2010 5:26 pm

Cümleme Serap "Tabiki yiyebiliriz kuzen, yoksa spagetti kalmaz ortada." diyerek cevap verdi. Bir yandan da gülüyordu. "Akşam bunun acısını senden çıkarmayan ne olsun Andaç bey! Yaren'in aç kalmasını istemeyiz dimi Serap?" diye devam ettirdi Meltem'de. Akşam gitmeyecekleri kesinleşmiş gibiydi. Elimden bir şey gelmiyordu. "Spagettimden veririm ama siz ya evden gideceksiniz ya da gece boyunca bize dokunmayacaksınız!" dedim onlara. Spagettime karşı koyamayacaklarını biliyordum. Ama sözlerini tutabileceklerini pek sanmıyordum doğrusu. Yaren'in gelmesine bir saat kalmıştı, Meltem ve Serap ise hala evdeydi. İstemediğim bir sonuçtu bu...

Kişi sayfası
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Yemeeek!   Cuma Eyl. 03, 2010 9:00 pm

"Spagettimden veririm ama siz ya evden gideceksiniz ya da gece boyunca bize dokunmayacaksınız!"

Serap Andaç'ın etrafından dolaşıp yanımda tezgaha oturmuştu . Bende sırtımı tezgaha dayadım. 1.tercihinin olmıcayğını tabiki de Andaçta biliyordu ve 2.önerisi de bizim planlarımıza az çok uyuyordu. Eğer onu tatmin edicek cevap vermezsemde spagettiden mağrum kalıcaktık. " 1.önerinin olmıcağını sende gayet iyi biliyorsun hiçbir kız için evimden çıkmam . Eğer çok sakin bir şekilde oturmak istiyorsan sevgili Yarenciğimizin evine git " dedim gözlerimi kısarak. Andaç ise bana hafif sinirli bir şekilde bakıyordu . Ahh onu uyuz etmek ne kadar güzel birşeydi böyle . Küçüklüğümden beri Serapla en çok sevdiğimiz şeydi bu. Ona bakıp " Ama sana kuzen sözü veriyorum Serapla evde olıcaz ve size hiçbir şekilde bulaşmıcaz " dedim ve elimi arkamda çapraz yapıp tek ayağımı kaldırdım. Küçüklüğümden beri takıntımdı bu. Yalan söylediğimde hep bunu yapardım ve Andaçta bunu farketmişti. Bana soran gözlerle baktı . Bense ona gülümseyerek " Ayağım ağırdıda bilirsin alışverişten yeni geldim" dedim ve gülümsedim. Elimi arkama uzatıp Serabın elime çarpmasına izin verdim.

Not:Üzgünüm geç yazdım ve biraz saçma oldu Neutral

Kişi sayfası
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Yemeeek!   C.tesi Eyl. 04, 2010 2:00 pm

İkizimin etrafından dolaşıp tezgaha oturdum. Bu sık sık yaptığım bir şeydi." 1.önerinin olmıcağını sende gayet iyi biliyorsun hiçbir kız için evimden çıkmam . Eğer çok sakin bir şekilde oturmak istiyorsan sevgili Yarenciğimizin evine git " dedi Meltem. Ben onaylayan bir sırıtış attım. Andaç ise Meltem'e sinirli sinirli bakıyordu. Meltem'le birlikte Andaç'ı sinirlendirmek eğlenceliydi." Ama sana kuzen sözü veriyorum Serapla evde olıcaz ve size hiçbir şekilde bulaşmıcaz "dedi Meltem. Ama elini arkadan çapraz yapmıştı. Zaten aksi beklenemezdi. Küçüklüğümüzden beri Meltem'le bende alışkanlık haline gelmişti.
Tabiki bulaşıcaktık.Eve bir kız geliyor diye odadan çıkmamak bize göre hiç değildi. Biz bir gün önceden planımızı yapmıştık. Yaren geldiği anda planımız ilerleyecekti.
Meltem'le huyumuz da var gıcıklık.
'' Evet söz , canım ikizim.''dedim. Bu esnada Meltem'e yan bir sırıtış yolladım. O da bastı kahkayı.
Andaç...

MesajKonu: Geri: Yemeeek!   C.tesi Eyl. 04, 2010 2:18 pm

Birinci seçeneğin olmayacağı belliydi zaten. Gerçi ikincisinede
uyacaklarını pek sanmıyordum. Geceyi bize kabus edeceklerini biliyordum.
Serap arkamdan dolanıp tezgaha oturdu, Meltemde yanına gidip tezgaha
dayandı. "1. önerinin olmayacağını sende biliyorsun Andaç, hiçbir kız için evden çıkmam -" (ama ben onların arkadaşları geldiğinde hep evden kovuluyordum.) "- eğer sakin bir şekilde oturmak istiyorsan Yaren'ciğimizin evine git." dedi
Meltem gözlerini kısarak. Ona sinirli bir bakış attım. Böyle olacağı
belliydi. Ama onlar bunu birgün öderlerdi elbet. Meltem "Ama sana kuzen sözü veriyorum, Serap'la evde olacağız ama size hiç bulaşmayacağız." diye devam etti. Serap'ta "Evet söz canım ikizim." dedi inandırmayan bir şekilde. Bunları söylerken Meltem'in ayağını kaldırdığını farkettim. Ayağına baktığımı görünce "Ayağı ağrıdıda alışverişten yeni geldim, biliyorsun." dedi
sakin bir şekilde. Tezgahtan indim ve üstteki dolaptan iki tabak
çıkardım. Ne yaptığımı farketmiş olacaklarki hemen yanıma geldiler,
tabaklarını eline alıp masum masum bana baktılar. O masumluğun altında
ne cadılıkların yattığını gayet iyi biliyordum. Fırtına önceki
sessizlikti bu.
Onların bu hallerine gülerek dedim ki: "Eee, hanginiz istersiniz?"

Yemeeek!
1 sayfadaki 1 sayfası