Küçük Sırlar RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Sırlar RP

Sırlar belkide göründüğü kadar küçük değildir.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Natalie-Mark

3 posters
YazarMesaj
Ceyla
Özel Ant Lisesi 12. Sınıf

Doğum tarihi : 20/10/95

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Natalie-Mark  Left_bar_bleue91/100Natalie-Mark  Empty_bar_bleue  (91/100)

Natalie-Mark  Empty
MesajKonu: Natalie-Mark    Natalie-Mark  Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 2:24 pm

* Ad-Soyad: Cemre Ertöz
* Kişisel Özellikler: Kötü kalpli , bencil ,şımarık
* Aile Geçmişi: Ailem ben çok küçükken ölmdü. Dedemle kalıyorum. O ölünce mirası bana kalacak
* Ünlünüz: Dilara Öztunç
* İstediğiniz Rütbe:12. sınıf.

Onu ne zamandır tanıyordu Natalie. 15 mi 17 senedir mi? Bunu Natalie bile bilmiyordu. Peki onu ne zamandır seviyordu. 15 mi 17 senedir mi?
Natalie bununda cevabını veremezdi. Onu doğduğundan beri seviyordu. Onu kimseyi tanımadığı kadar iyi tanıyor , tek bir bakışından ya da en ufak
mimik hareketlerinden ne demek istediğini anlıyordu .Aynı şey onun içinde geçerliydi o da kimseyi tanımadığı kadar iyi tanıyordu Natalie'yi. O kadar
çok şey yaşamışlardı ki. Bunları düşündükçe midesi düğüm düğüm oluyordu. Birbirini bu kadar iyi tanıyan ve bu kadar seven iki insan nasıl bu duruma
gelebilirdi Natalie buna akıl erdiremiyordu. Başka yerlere savurmuştu onları hayat. Natelie yaşananları düşünürken kafede oturmuş onu bekliyordu.
Yıllar sonra tekrar görüşecekleri için o kadar heycanlıyı ki. Kafenin kapısı her açıldığında kalbi tekliyordu sanki. Kapı tekrar açıldı , bu sefer Natalie
doğru tahmin etmişti. İçeri girerken yürüyüşü o kadar tanıdıktı ki Natalie ağlamamak için gözlerini kırpıştırdı. Natalie'ye doğru yürürken onunda
heycanlı olduğunu anladı Natalie. Uzun boyu , kaslı vücudu , çikolata rengi gözleri, biçimli burnu, çıkık elmacık kemikleri ve o bayıldığı gülümsemesiyle
Natalie'nin karşısındaydı. Aman Tanrım her zamanki gibi mutheşem görünüyor diye düşündü. Açık gri takım elbisesi ,beyaz gömleği ve onlarla aşırı bir uyum içerisindeki ayakkabılarıyla içeri doğru yürürken kafedeki tüm genç ve güzel kadınların ona bakması Natalie'nin düşüncelerini doğruluyordu.Natalie hakkı olmamasına rağmen kıskandı.

Mark Natalie'nin yanına gidip elini sıktı. Yüzünde gördüğü şey kıskançlık mı diye düşündü. Natalie'nin elini tuttuğu an onunla geçirdiği tüm anılar beynine doluştu. Natalie onu büyülüyordu. Onu o kadadr iyi tanıyordu ki.. Muhteşem görünüyor diye düşündü Mark. Uzun boyu , muhteşem olduğunu düşündüğü vücudu düz ve parlak sarı saçları , mükemmel ve pürüzsüz teni , masmavi gözleri ,kusursuz ve minicik burnu, tam bir kalp şeklinde olan suratı ile tam karşısındaydı işte. Hayatında gördüğü en güzel kadındı Natalie , Mark için. Birbirlerinin gözlerine konuşmadan baktılar konuşmalarına gerek yoktu. Birbirlerine klasik ve saçma sapan sözcükler söylemek yerine sadece birbirlerinin gözlerinin içine bakıyorlardı. Bakışları o kadar anlamlıydı ki Natalie de Mark da ne demek istediklerini şıp diye anlıyordu.
"Seni çok özledim" diyordu Natalie gözleriyle.
"Bende" diyordu Mark
"Neden ,nasıl?" Natalie sadece soru sormakla kalmıyor isyanını gözlerine yansıtıyordu.
"Bilmiyorum, bu haksızlık" dedi Mark . Bunu yüksek sesle söylemişti .Çünkü artık kelimelere ihtiyacı vardı. Acısını dindirecek onu çok sevdiği bu kadına kavuşturacak
kelimelere ihtiyacı vardı Mark'ın. Mark özür dilercesine bakıyordu Natalie'ye.
"Bende" dedi Natalie . "Bende ,özür dilerim" Bu iki sözcükte o kadar büyük ve yoğun bir anlam gizliydi ki. İkiside sustu sadece sustu ve birbirlerine bakmaya devam ettiler. Sessizliği ilk bozan Natalie oldu.
"Ee" dedi. "Nasılsın ?" Natalie bu soruyu sorarken bakamamıştı Mark'ın gözlerine cevabı biliyordu çünkü ; Değilim Natalie, değilim. Hemde hiç iyi değilim.
"İyiyim.Şirketle uğraşıyorum bu aralar işler yoğun. Bilirsin patron olmak zor iş."dedi Mark, sahte gülümsemesi tüm suratını kaplamıştı.
"Sen nasılsın ?" dedi Mark ama bu soruyu sorarken bakmaya korkuyordu Natalie'nin gözlerine. Cevabı biliyordu çünkü; Değilim Mark .değilim. Hamde hiç iyi değilim.
"Bende iyiyim. Benimde pastahanedeki işlerim yoğun bu aralar. Her gün yüzlerce sipariş alıyoruz. Hepsine yetişmekte zorlanıyoruz haliyle."dedi Natalie. Sahte gülümsemesi tüm yüzünü kaplamıştı.
Yeter artık bu kadar yalan ve acı ikimizede fazla ,olamaz ,bu kadar acı çekmeyi hak etmiyoruz diye düşündü Natalie. Mark Natlie'nin yüzündeki isyanı görmüştü, gerçekleri söylemenin vakti geldi diye düşündü Mark.
"Aslında.." bu sözcüğü ikiside aynı anda söylemişti. Gülümsediler ,gülümsemeleri hüzünlüydü.
"Önce sen başla" dedi Mark ama Natalie'nin yüzündeki cesaret ve isyanın kaybolduğunu görebiliyordu.
"Hiç" dedi Natalie."Sen ne söyleyecektin?" diye sordu Mark'a.
"Hiç" o da aynı cevabı vermişti. Birbirlerine söyleyecek bu kadar çok şeyleri varken susuyorlardı.
Birkaç saat daha muhabbet ettiler. Sonra birbirlerine aynı sahta gülümseme ve yalan dolu sözcüklerle veda ettiler.
"Kendine iyi bak" derken aslında;
"Bensiz ne kadar mutlu olabilirsen o kadar mutlu ol ama kendine dikkat et sensiz yaşayamam" demek istiyordu aslında.
"Sende" sözcüğünün altında;
"Sensiz ne kadar mutlu ve iyi olabilirsen o kadar olacağım ama ne olursun kendine dikkat et sensiz yaşayamam" anlamı gizliydi.
"Güle güle . Görüşürüz" diyordu ikiside ama ;
"Bay bay aşkım güle güle. Bir daha görüşemeyeceğiz. Ama seninle hayatımın en güzel 3 saatini geçirdim. Baybay aşkım şimdi git ve yalan hayatına başla ama kendine dikkat et sensiz yaşayamam" diye haykırıyordu gözleri.
Onların aşkı yenilmişti zamana ve kadere. Oysa ne çok sevmişlerdi birbirlerini. Şehrin ıssız ve arka sokaklarında ilerlerken kendilerini elektiği olmayan bir köydeki sokak lambaları gibi hissediyorlardı. Gereksiz ve korkak..

Out Rp: Ben Cemre / Mes Very Happy

En son Heves tarafından C.tesi Ağus. 07, 2010 11:53 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Çetin Ateşoğlu
Admin | Özel Ant Lisesi 12. Sınıf
Çetin Ateşoğlu

Doğum tarihi : 01/01/95

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Natalie-Mark  Left_bar_bleue100/100Natalie-Mark  Empty_bar_bleue  (100/100)

Natalie-Mark  Empty
MesajKonu: Geri: Natalie-Mark    Natalie-Mark  Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 2:27 pm

* Ad-Soyad: RP Adınız ve soyadınız.
* Kişisel Özellikler: Karakterinizin kişisel özellikleri.
* Aile Geçmişi: Nasıl bir aileniz var? Özelliklerini yazınız.
* Ünlünüz: RP'de kullanacağınız ünlü.
* Örnek Role Play: Örnek RP'nizi buraya yazacaksınız. Mümkünse spoiler olarak.
* İstediğiniz Rütbe: Puanınız yeterse istediğiniz rütbe size verilecektir. Yetmez ise puanınıza göre bir rütbe verilecektir.

Bu şekilde editleyiniz. Cemrecim birde kullanıcı ismini değiştirmen gerekiyor .)
Ceyla

Doğum tarihi : 20/10/95

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Natalie-Mark  Left_bar_bleue91/100Natalie-Mark  Empty_bar_bleue  (91/100)

Natalie-Mark  Empty
MesajKonu: Geri: Natalie-Mark    Natalie-Mark  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 11:54 am

Editledimm ! Smile K.bakmayın diğer site gibi sandım okumadım nasıl yazılacağını .s Very Happy
Meltem Dilber
Meltem Dilber

Doğum tarihi : 11/12/94

Kişi sayfası
Rp Puanı:
Natalie-Mark  Left_bar_bleue100/100Natalie-Mark  Empty_bar_bleue  (100/100)

Natalie-Mark  Empty
MesajKonu: Geri: Natalie-Mark    Natalie-Mark  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 12:05 pm

Uzunluk: 20-18
Betimleme: 30~28
Renk Uyumu: 10~8
İmla: 10~9
Noktalama: 10~9
Kurgu : 20 ~ 19

+___________________
91*

Tebrikler Smile Rp'ni gerçekten çok beğendim betimlemelerin çok güzeldi Smile Ama kullanıcı adını değiştirirsen sevirim çünkü o rütbe verildi.

Konu Kilit Natalie-Mark  Icon_arrow

Natalie-Mark
1 sayfadaki 1 sayfası