Küçük Sırlar RP

Sırlar belkide göründüğü kadar küçük değildir.
 
AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Mirel Denizci

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Arzu Alpaslan
Özel Ant Lisesi 11. Sınıf
Özel Ant Lisesi 11. Sınıf
Arzu Alpaslan

Cinsiyet : Kadın Mesaj Sayısı : 56
Points : 87
Doğum tarihi : 20/10/93
Kayıt tarihi : 04/08/10
Yaş : 25

Kişi sayfası
Rp Puanı:
90/100  (90/100)

MesajKonu: Mirel Denizci   Perş. Ağus. 05, 2010 2:00 pm

*Ad-Soyad: Mirel Denizci
* Kişisel Özellikler: Ukala ve inatçı.Arkadaşlarına çok düşkün ve çevresindekilerin mutlu olmasına çok önem veriyor.
*Aile Geçmişi: Aile 2 kuşak önce zengin olmuş.İlgisiz ve rahat bir aile.
* Ünlünüz: Emma Watson.
* Örnek Role Play:
“Babamı satacağımı düşünmüyorsunuz değil mi ?!” diye yanıt verdi bir an parlayan Nessa.
“A tabiî ki hayır böyle bir şeyi düşünmedik sadece sizden yardım istiyoruz.”
“ Ne konuda Bay Tenners?”
“Babanız iyi işlerin peşinde olmadığı kesin Ness.” bunu söylediği an Nessa’nın gözleri dolmuştu. Zaten o babasının iyi olmadığını ve hep bir işler çevirdiğini biliyordu.Ve onu sevmediğinide biliyordu ama bir ihtimal babasının kolayına gelecek işler yaparsa kendisini seveceğini umuyordu.Ve 12 senedir babasına zararı dokunacak tek bir işe bile el atmamıştı Nessa. Ama babası hep aynıydı. Cebine parasını koyar ve gerisini ortalıkta bırakırdı.Ama Nessa kararlıydı. Bay Tenners’n dediklerini yapmayacaktı.
“Bay Tenners üzgünüm .. Görüşmemiz burada artık sonlansın daha fazlasını kaldıramayacağım.”
“Lütfen Bayan Chrosya. “
“Asla dedim Joseph Tenners.”
“Peki ben değil ama sadece bir arkadaşım sizle birkaç dakika görüşmek istedi .
İzin verirseniz tabiî kide.”
“Tabi buyursun ama bu konuda kararlıyım”
“tabiî kide hemen çağırıyorum .. – Stephan !”
“A-aah sanırım konuşmaya kabul edildim. Joseph sen dışarıda bekle ben Bayan Chrosya ile özel konuşmak istiyorum !” Joseph’in gözleri Nessa’ya kaydı ama ondaki şaşkınlığı anlayamadı.Ama Nessa kendine gelerek Stephan’ın isteğini yerine getirdi. Artık koca odada sadece ikisi vardı.Nessa ne düşüneceğini bilmiyordu. Hayatında bu kadar yakışıklı bir insan görmemişti. Daha doğrusu Nessa bu yaşına kadar sevgi , hoşlantı , aşk nedir bilmemişti . Ama sadece 10 saniyelik bir zamanda bu çocukta çok farklı şeyler hissetmişti. Kim bilir sadece bir dakika dolduktan sonra neler hissedecekti.Nessa Stephan’ın mükemmelliğini anlatamıyordu. Aslında kendide kavrayamıyordu.Sadece kalbinin çok hızlı attığını biliyordu.Sanki yerinden fırlayacakmış gibi.
“Bu-buyrun oturun “ Nessa’ya ne olmuştu böyle.Kekelemeye dahi başlamıştı.Ah Joseph ona en kral numarasını yapmıştı.Bu üstün yakışıklıyla kendini ikna edeceğini sanmıştı.Ama hayır o babasının sevgisine ihtiyacı vardı.Ama aynı sevgi olmasada Stephanda ona sevgi verebilirdi.Mutluluk verebilirdi.Ne yapacağını şimdiden unutmuştu.
“Sayın Chrosya”
“Lütfen Nessa de “
“A-ah teşekkürler. Babanızın kötü işler peşinde olduğunu ve ülkeye kaçak tarihi eser getireceğini çok iyi biliyorsunuz.Ve sizin bilmediğiniz bir şeyide biliyorum ? “
“Anlayamadım ?”
“Babanıza neden yardım ettiğinizi bilmediğimi mi sanıyorsunuz ?”
“Nedenmiş ? “
“tabiî kide birazda olsa gözüne girebilmek için.” Ah tanrım bu adam ne kadar zeki diye düşündü Nessa. Ama kararlıydı.
“Lütfen babanıza iyilik yapacağınızın farkında olmalısınız ve o sizin babanız emin olun ki sizi zaten seviyordur.” Nessa artık dayanamayacaktı. Ve bir an kendini Stephan’n yanında buldu.Stephan’ı hiç konuşturmadan ilk odaya girişinden beri geçen 5 dakikada neler hissettiklerin Stephan’a hiçbir ayrıntıyı atlamadan abartmadan anlattı.Stephan şaşırmıştı çünkü .. çünkü oda ilk odaya girdiği andan itibaren bunları hissetmişti ama o ikisi olamazdı imkansızdı .. Stephan Nessa’nın babasını yakalayacak bir polisti.Ama eğer Nessa’ya aşık olursa ona zarar verecek her şeyden kaçınırdı buda mesleğini yerine getirememe olurdu.Tek bir yolu vardı.Önce babasının yakalanması gerekiyordu.Ama bunu Nessa’ya açıklayamazdı.Yanlış düşünebilirdi. Ya sadece kendisiyle oynadığını düşünürse bu sefer o Stephan’la kedinin fareyle oynadığı gibi oynayabilirdi. Stephan napmalıydı.Kendiside karar veremiyordu.Nasıl bir şeydi ki ? Sadece 5 dakikada yakalatması gereken adamın kızına bu denli aşık olmuştu.Ve ilk defa birine karşı hissettiklerinde platonik değildi.Karşısında ki de onunla aynı duyguları paylaşıyordu.Ama her zaman ki gibi bir engel vardı Stephan’n önünde. Ve bu engel bu sefer daha zorluydu.Nessa’dan babasına ihanet etmesini isteyemezdi ama ona gerçekleri , doğruları anlatabilirdi. Ve kim bilir belki de Nessa Stephan’ı anlayabilirdi. Bunu denemeden göremezdi.
“Şeey bayan Chrosya”
“Lütfen bana Nessa de , çok edepsizce göründüğünün farkındayım ama seninle resmi olmak canımı çok acıtıyor.Komik bulabilirsin ama sadece 10 dakikadır tanıdığım birine ilk defa açık oluyorum.”
“Peki Nessa.Ve komik bulmuyorum.Çünkü aynı şeyleri bende düşünüyorum ama benim burada olma sebebim belli.Sana tüm her şeyi gerçekliğiyle ve bütün ayrıntısıyla anlatacağım.Ama beni yanlış anlamandan çekiniyorum çünkü her ne kadar seni babanı yakalayacak bir kişi olsamda sana gerçekten çok yoğun duygular hissediyorum.”
“Bunları söylerken , ciddi olduğunu anlayabiliyorum.Senden bana gelen duyguları hissedebiliyorum.Stephan seni dinliyorum. Ve eğer anlattıkların beni ikna ederse , babamı ele vermede sana yardım edeceğim.”
“Buna çok sevindim Nessa” dedi ve 2 senedir araştırdıkları , buldukları tüm ipuçlarını , bir sürü belgeyi Nessa’ya göstererek ona her şeyi en başından sonuna kadar anlattı.Nessa bu kadar bilgiyi kendisinin bile bilmediğini fark edince babası içten içe o kadar nefret duydu ki . Hemen yakalayın dememek için kendini zor tuttu.Babası Nessa’yı hiç sevmiyordu ama onu ele vereceğini bildiği için en azından tüm işlerini ona anlatır ve sanki ona değer verirmiş gibi gösterirdi.Ama Nessa kandırıldığını daha önce hiç anlamamıştı. Ve bu onu çok üzdü. Stephan’ın sözleri bittiğinde “Tamam , beni ikna ettin.Ama anlattığın çoğu şeyi ben kendim bilmiyorum.Bu yüzden size nasıl yardım edeceğim?”
“Sen sadece babanın olduğu yeri söyleyip ,onun hazırlıksız yakalanmasını sağlayacaksın ve mahkemede onun aleyhine tanıklık yapacaksın.”
“Ama dediğim gibi bunların çoğunu bilmiyorum , aleyhine nasıl tanıklık yapabilirim ?”
“Sen orasını hiç merak etme , görevli arkadaşımız bu olayların hepsini en ince ayrıntısına kadar anlatacak.VE sende sanki bunları sana baban anlatmış gibi mahkemede tanıklık yapacaksın.”
“Tamam. Dediğini yapacağım. Sana güvenebilirim değil mi ? “
“Ah Nessa tabiî ki güvenebilirsin ! Hissetmiyor musun ? Benim için çok değerlisin !”
“Lanet olsun , sanırım seni seviyorum .. Hatta dediğim gibi aşık oldum.”
“Bende sana.” Dedi ve odadan çıktı.Onun arkasından Lucy adında ki minyon tipli sarışın bir bayan girdi ve tüm olayları Nessa’ya anlattı.Anlatma işi bittiğinde Nessa babasını arayıp , evde onu beklemesini istedi. Ve yanında kimse olmamasını özellikle belirtti.Daha sonra Stephan’lara haber vererek babasını yakalattı.Herşey önceden hazırlanmıştı. Tutuklanmasından ertesi gün mahkemesi vardı.Ve Nessa Stephan’n dediklerini mahkemede bir bir anlattı. Babası olanlara inanamadı.Koca adamın gözlerinden yaşlar süzülmeye başladı.
“Neden Nessa , bunu neden yaptın.” Diye sorduğunda
“Sen beni hiç sevmeden , ve hep kötü işlerle uğraştın.”
“Hayır Nessa , ben seni hep çok sevdim.Ve hiçbir zaman kötü işlerle işim olmadı.Kaç kere iş değiştirdiğimi biliyorsun.Hepsi kötüydü evet ama sonra neler olduğunu hatırlıyor musun ? Onların hepsini mahvettim. Onların yok olması için çabaladım ve sana anlatmadım çünkü tüm dünyanın önünde en azılı suçlu bendim ama onların işlerini bitirdiğimde hep Leonardo Kliptons’u arayan kişi bendim.Ama bunu birilerine söyleyecek kadar kendimi küçük görmedim.Hepsini gizli yaptım.Gördüğün gibi Leonardo lehime tanıklık yaptı ama kızım , aleyhime tanıklık yapınca tutuklandım.Sen bana ihanet ettin Nessa ihanet”
“İhanet mi ? Hayır baba çok özür dilerim”
“İhanet’in özürlüğü olmaz.Bundan sonra suçlu bir baban olmasını istemem.Adın lekelenmesin.Emin ol Leonardo sana bakar.”
“Baba seni çok seviyorum”
“Bende kızım ama ihanetin bedelini yakın zamanda görüceksin.”
İnanamıyorum öz babama ben neler yaptım.Ona sormaya bile kendime layık görmedim.Hemen Stephan’ı bulmalıyım.
**
“Stephan?”
“Efendim?”
“Babam suçsuz onu çıkarmalıyız.”
“İlgilenmiyorum.Ben görevimi yaptım.”
“Ama nasıl olur.bana yardım etmeyecek misin ?.”
“Hayır , sana neden yardım edeyim ki “
“Beni sevdiğini sanıyordum.”
“İşimi yapmalıydım”
“Sana i-nan-mı-yor-um.”
“Umrumda bile değilsin.Artık babanda sana inanmayacak.Artık kendi işine baksan iyi olur.”
“Lanet olsun.!”


* İstediğiniz Rütbe: 11.Sınıf

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
Çetin Ateşoğlu
Admin | Özel Ant Lisesi 12. Sınıf
Admin | Özel Ant Lisesi 12. Sınıf
Çetin Ateşoğlu

Cinsiyet : Erkek Mesaj Sayısı : 97
Points : 166
Doğum tarihi : 01/01/95
Kayıt tarihi : 02/08/10
Yaş : 24
Nerden : İstanbul

Kişi sayfası
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Mirel Denizci   Perş. Ağus. 05, 2010 2:47 pm

30-Betimleme~ 17
20-Uzunluk~ 20
20-Kurgu~ 15
10-İmla~ 10
10-Noktalama~ 10
10-Renk Uyumu~ 5
+
______________________
Puanın 77

Konuşma cümlesi daha az olsaydı daha iyi bir puan alabilirsin. Renklendirme yoktu. Ama kurgunu beğendim.
Ünlün kabul ediliyor ancak bu puanla 9. sınıf ve 10. sınıf olabilirsin. Rütbeni 10. sınıf olarak veriyorum.
Rp puanını yükseltmek için 1. Rp dersliğine başka bir rp koyarak yükseltebilirsin.)

_________________


Taklitler Asıllarını Yüceltir!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
 
Mirel Denizci
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Küçük Sırlar RP :: Kayıt İşlemleri :: Kayıt :: Rp Puanlatımı-
Buraya geçin: